אודות

אופרה בכמה מילים

אופרה התחילה את דרכה כעסק קטן המספק שירותי ועד בית חיצוני לבתים משותפים קטנים.

עם התפתחות הבנייה למגורים בישראל והופעתם של בתים משותפים רבי קומה, התאים העסק את פעילותו והרחיב את  כח-אדם, הכלים והשירותים המקצועיים בהתאם.

בשנת 2011  נוסדה אופרה כחברת ניהול ואחזקה לבנייני  מגורים ומשרדים.

8 שנים אחרי, אופרה מנויה על החברות הותיקות והמקצועיות בתחום. נהנית ממוניטין של חברה מהימנה, יציבה ומקצועית המספקת מגוון שירותים רחב:

שירותי ניהול ואחזקה לבנייני מגורים ומשרדים, שירותי ייעוץ בתחום האחזקה לגופים ציבוריים ומוסדיים ושירותי ניהול פרוייקטים

כח-אדם מקצועי, מנוסה ומיומן. אופרה היא חברת ניהול  שאפשר לסמוך עליה.

חברת ניהול שאפשר לסמוך עליה זה כנראה גם הדבר הכי חשוב ליותר מ-4,000 דיירים פרטיים ועשרות גופים עסקיים וציבוריים שבוחרים כל חודש מחדש באופרה.

מקפידים על מחזור בכל הפרויקטים

דוגלים בהתייעלות אנרגטית

משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה

מדיניות ירוקה

הכדור עליו אנו חיים מציע לכל אחד ואחד מאתנו אוויר צלול, אקלים נח ונופים מרהיבים. הטבע מכיל בתוכו את כל המשאבים החיוניים והחשובים ביותר לאדם, חבל (או אולי מזל) שהמשאבים האלה לא בלתי-מוגבלים.
לנו באופרה, אכפת מהכדור. באמת.

לכן, כחלק ממדיניות החברה, בכל החלטה או פעולה, אנחנו מקדישים מחשבה גם להשפעות על הסביבה ושואלם את עצמו מה אנחנו יכולים לעשות כדי לתרום את חלקנו.

אנחנו מעדיפים שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה (כן, אפילו שהם עולים קצת יותר), יוזמים פרויקטים לחסכון והתייעלות אנרגטית, מסייעים ושותפים לפעולות מחזור.

למעוניינים בכך, אנחנו מציעים, ללא כל עלות, ייעוץ והכוונה בענייני איכות הסביבה, הצעות שיפור וייעול למערכות חשמל, צריכת אנרגיה מתחדשת ממקורות ירוקים, שימוש בחומרים מתכלים, תקשורת Paperless , הצבת מכלי איסוף, מיון ומחזור  פסולת בבניינים המנוהלים על ידה או בסביבתם ומדריכה את הדיירים בנוגע למיון והפרדת פסולת. 

במקביל, אופרה חתומה על שיתופי פעולה עם תאגידים ורשויות אשר במהותם עוסקים בשימור והגנת הסביבה.

לקחותינו